AKAR SOLAR, Yenilenebilir Enerji kaynaklarından fotovoltaik alanında enerji üretimi yapmak isteyen enerji yatırımcıları ve küçük/orta/büyük ölçekli tüm girişimcilere, proje geliştirme, proje yönetimi danışmanlığı, ürün tedariği, anahtar teslim güneş enerjisi santrali kurulumu ve karbon danışmanlığı hizmetleri vermek üzere 2011 yılında bir Akaroğlu Grup markası olarak kurulmuştur. Gücünü genç, dinamik ve fotovoltaik sektöründe tecrübeli ekibinden alan AKAR SOLAR, doğaya ve insana saygılı şekilde verdiği hizmet ile birlikte, ekonomik ve kaliteli ürünleri ile çalışanlarına ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.

AKAR SOLAR olarak öncelikli amacımız, insanoğlunun yaşamının her anında ihtiyaç duyduğu enerjiyi, tükenebilir ve fosil kaynaklar yerine, tamamen zararsız ve çevre dostu olan dünyamızın ışık ve ısı kaynağı güneşten temin etmek, doğaya zarar vermeden üretmesini sağlamaya hizmet etmektir. AKAR SOLAR, müşterilerinin enerji ihtiyaçları doğrultusunda konutlarda, iş yerlerinde, sanayi tesislerinde, sosyal tesislerde, tarla ve taşra yerleşimlerinde enerji üretimi konusunda çözümler sunmaktadır.

Enerji sektöründeki birikimi ve tecrübesiyle çevreye saygılı, dünya ölçeğinde üst standartlara sahip güneş enerjisi teknolojileriyle enerji üretimi alanında faaliyet gösteren Akar Solar, yerli ve yabancı ortaklıklara açık yapısıyla sürekli ve güvenilir bir şekilde büyüyen ve öngörülen karlılığı sağlayan bir yatırım ve işletmecilik anlayışıyla yeni teknolojileri ve ar-ge çalışmalarını da desteklemektir.

Her yıl milyonlarca ton karbonmonoksit ve diğer zehirli gazlar dünya atmosferine zarar vermektedir. Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji kaynaklarının başında gelen güneş enerjisi ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz.

Değerlerimiz

Kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahibiz. Yaşamın devamlılığı için tabiatın korunmasının gerekliliğine inanıyoruz ve tüm faaliyetlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz.

Vizyonumuz

Üstlendiğimiz tüm yenilenebilir enerji projelerinde; üretim ve hizmetlerimizi uluslararası standartlarda gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, yurtiçi ve yurtdışında elde ettiğimiz başarıları artan bir ivmeyle sürdürmek ve sektörde ülkemizi temsil eden önemli firmalar arasında sahip olduğumuz saygın pozisyonu gelecekte de korumak.

Misyonumuz

Bu güne dek edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimini; işbirliği içerisinde olduğumuz çevreler ile çalıştığımız ve yaşadığımız ortamlarda mümkün olan en yüksek faydayı yaratmak üzere kullanmak.

Adalet

Personelimize ve müşterilerimize karşı her zaman adaletli bir şekilde yaklaşırız.

Dürüstlük

Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Saygı

Farklılıklarımızı zenginlik olarak görürüz ve her türlü ayrımcılığa karşı çıkarız.

İnsan Odaklılık

Kaliteli ürün ve güvenilir hizmetlerimizle müşterilerimize değer katıyoruz.

  

  

  

  

  

  

  

  

Dayanışma

Her zaman birbirimize destek veririz.Farklı fikirlere değer verir ve onları dinleriz.

Kararlılık

Sözümüzü yerine getirmek için çok çalışır, ilişkilerimizi güvenilirlik üzerine kurarız.

Yetkinlik

Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Sorumluluk Bilinci

Hayalleri gerçekleştirmek için verimli, disiplinli ve planlı olmamız gerektiğine inanıyoruz.

Akar Solar, üstün hizmet kalitesini belgelendirmek amacıyla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TSE 13381 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Kullanarak Elektrik Enerjisi Üreten Sistemler - Kurallar hizmet yeterliliği belgelerini almak için süreci başlatmış bulunmaktadır.

Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm iş süreçlerinde çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Akar Solar, tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkânlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün ve iş teslimini daima zamanında yapar. Yönetim sistemini sürekli iyileştirir. Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi sektöründeki rekabette Akar Solar kalitesini sürdürmeyi hedefler.

client
client
client
client

Hakkımızda

2011 yılında bir Akaroğlu Grup markası olarak kurulan Akar Solar, fotovoltaik enerji üretimi yapmak isteyen enerji yatırımcıları ve tüm girişimcilere proje danışmanlığı, ürün tedariği, her ölçekte güneş enerjisi santrali kurulumu ve karbon danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

İletişim

Şerifali Mah. Tavukçuyolu Cad.
          NO:250/4 Akar Plaza
          Ümraniye/İSTANBUL

(0216) 553 86 22

info@akarsolar.com.tr