• 300x200

  Akaroğlu İnşaat

  Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

 • 300x200

  Akar Solar

  Fotovoltaik sistemler konusunda projenin ölçeğine bakılmaksızın her türlü teknik, yasal, bürokratik ve finansal konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir. AKAR SOLAR, ilgili yasa ve mevzuatlarda sahip olduğu bilgi birikimiyle değerli müşterilerine şeffaf, doğru ve etik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 • 300x200

  Akaroğlu Tasarım

  Akaroğlu Design, müşterilerinin kendi konseptlerine uygun olmayan yapılarını arzu ve isteklerine göre modern inşaat teknikleri kullanarak yeniden tasarlayıp projelendirir. Yapının tasarım aşaması uzman iç mimarlarımız tarafından tamamlanır. Müşterimiz tarafından onaylanan projelerin mimarlarımız tarafımızdan imalatına geçilir.

 • 300x200

  Akaroğlu Robotik

  Akaroğlu Grup olarak robotik sistemler teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve teknolojiyi daha ileriye götürmek için çalışmalar yapmaktayız. Teknolojinin elektronik ve mekanik sistemleri daha önce yapılmamış veya geliştirilmeye hazır ürünlerle, müşteri memnuniyeti esas alınarak tasarlanmaktadır.